Naše studentky byly oceněny v soutěži Jihočeská ratolest!

 Soutěž projektů na ochranu životního prostředí Jihočeská ratolest organizuje spolek Krasec a Jihočeský kraj. Jejím cílem je přispět ke zlepšení životního prostředí a informovanosti o něm v Jihočeském kraji, ocenit a propagovat kvalitní projekty hodné následování a inspirativní diplomové práce. Naše studentky Anička Müllerová a Míla Prošková se přihlásily do 7. ročníku Jihočeské ratolesti do kategorie D: Bakalářské a diplomové práce. Jejich kvalitní práce byla oceněna a to tak, že Anička s její diplomovou prací: Sukcese vodní a mokřadní vegetace na pískovnách skončila na 2. místě a Míla se svojí bakalářkou: Uchycení vybraných pozdně sukcesních a nepůvodních druhů dřevin na lesnicky rekultivovaných a spontánních posttěžebních stanovištích skončila na děleném čtvrtém místě.

Holkám moc gratulujeme a přejeme jim, aby je jejich práce i nadále těšila a bavila a přinášela jen samé kvalitní výsledky!

Jen pro doplnění - není to poprvé co v této soutěži naši studenti bodují! Například minulý rok v této kategorii zvítězila naše odbornice na obnovu rašelinišť Lída Vlková. Proto neváhejte a příští rok se soutěže zůčastněnte třeba také.

 

<< Zpět na předchozí stránku