Vynikající hodnocení práce našeho kolegy

Minulý týden se na univerzitě v Granadě konala obhajoba disertační práce Miguela Ballesteros Jiménez, který u nás byl několik měsíců na stáži. Svou disertační práci na téma Restoration of gypsum habitats affected by quarrying: Guidance for assisted vegetation recovery obhájil s vynikajícím hodnocením. Obhajoby se zúčastnila také Klára Řehounková, která se bezprostředně podělila o své dojmy: "Obhajoba byla opravdu skvělá, nikdo z oponentů neměl žádné zásadnější připomínky a věřím, že výsledky budou mít i praktické využití". Miguelovi blahopřejeme a doufáme, že ve své zajímavé práci bude i nadále pokračovat.

Úspěch je potřeba řádně oslavit - za tímto účelem dostal Miguel od svých kolegů kytaru a od našeho pana profesora "important restoration tool" (Marrs 2016).

Marrs R. 2016: Managing soil fertility for ecological restoration. In: Kollman J. & Hermann J.-M. Best practice in restoration. The 10th European conference on ecological restoration abstract volume. Technische Universität München.

<< Zpět na předchozí stránku